اکسسوری های کابینت

سوپری یا سوپر مارکت کابینت

عکس سوپری کابینت

سوپری داخل کابینت

سوپری یا سوپرمارکت یک محصول ایده آل برای قراردادن و دسترسی آسان می باشد. مواد غذایی ، مواد شوینده و حتی ظروف و… در داخل کابینت با این اکسسوری ها قابل جانمایی می باشند.اشغال نمودن فضای کم و درعین حال دسترسی آسان با توجه به داشتن طبقات مختلف و مکانیزم ریلی از نقاط قوت این محصول می باشد.

ایجاد این اکسسوری ها یا به عبارتی کابینت سوپری یا سوپر مارکت ، پاسخی به مشکل کمبود فضای کافی و دسترسی بودند.

سوپری کابینت درظاهر آشپزخانه به چشم نمی خورد و توسط درب کابینت مربوطه پوشش داده می شود. غالبا فضای کمی را با توجه به حجم کارایی خود دربرمیگیرد و درکابینت های کوچک هم با توجه به ابعاد مختلفی که سوپری های موجود دربازار دارند قابل استفاده خواهد بود. همچنین مکانیزم بازشویی که دارند سبب می شود حتی وسایلی که در دورترین نقاط آن قرار دارند نیز به راحتی در دسترس شما باشند.

مصارف این نوع کابینت و اکسسوری عموما به شرح زیر است :

۱- کابینت سوپری برای موادغذایی :

سوپری کابینت برای موادغذایی

کابینت سوپری مواد غذایی در مدل های گوناگون بوده و دسته بندی انواع مواد غذایی در کابینت را به سهولت امکان پذیر می کند.

همچنین باعث می شوند همه چیز به راحتی در دسترس شما باشد.عموما در نزدیکی یخچال قرار دارد و برای نگهداری آن دسته از مواد غذایی که به دمای محیط نیاز دارند و به عبارتی فاسد نشدنی اند مطلوب است.

این اکسسوری درعرض و ارتفاع های مختلف و توسط برند های مختلف ایرانی و خارجی در بازار موجود می باشد.نکته ای که در این مورد سوپری ها باید توجه نمود این است که اکثر وزن بار موجود بر روی بدنه می باشد نه درب ها.

سوپری کابینت برای موادغذایی

۲-کابینت سوپری کنار گاز:

کم عرض ترین کابینت سوپری موجود در آشپزخانه بوده که برای نگهداری روغن ،ادویه و چاشنی های مورد استفاده در پخت و پز مورد استفاده قرار می گیرد.

این کابینت می تواند بسته به سبک و سلیقه مورد نظر شما و تعاریف خاصی که طراح یا خود شما از دسترسی دلخواهتان دارید به صورت هوایی یا زمینی باشد.

به این نوع سوپری ،سوپر جا بطری نیز گفته می شود که جنس کفی آن می تواند چوب یا استیل باشد.

سوپر جا بطری یا سوپر کنار گاز عموما در عرض های ۱۵،۲۰،۳۰ سانتیمتر موجود بوده و میتواند در پهلوی چپ ،راست یا هر دو سمت قرارگیرد.


۳-کابینت سوپری برای مواد شوینده :

عموما در مجاورت ماشین لباس شویی یا ظرفشویی قراردارد و میتواند محلی برای انواع لوازم شوینده و پاک کننده های مورد نیاز ما باشد.استفاده از سبدهای ریلی در کابینت سینک جهت نظم بخشیدن به مواد و لوازم شوینده ، میتواند مثال خوبی برای این سبک نظم دهیی در آشپزخانه باشد.

سوپری کابینت برای شوینده ها

۴-کابینت سوپری برای ظروف :

قراردادن و پیدا کردن ظروف موردنظرمان در میان انبوهی از ظروف تلنبار شده در کابینت جزو سخت ترین کارهاست به ویژه که در پاره ای از موارد جست و جو را به پایان رسانده و دم دستی ترین ظروف را خواه دلخواه باشد یا نباشد برمی گزینیم.

سوپری کابینت برای ظروف

شاید اهمیت استفاده از کابینت سوپری در این مورد خاص زیاد به چشم نیاید اما وقتی که حساسیت ظروف به مراتب بالاتر برود و احتمال شکستگی را بخواهیم کاهش دهیم و همچنین وقتمان در برابر هزینه ای که متحمل خواهیم شد برایمان ارزشمند تر باشد چاره ای جز استفاده از سوپری برای ظروف خاص و حساسمان نمی ماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *